Taklampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-tals mitt, stomme av krom, totalt 9 ljuspunkter, kupor av pressat klart glas, höjd ca 62, diameter ca 48 cm
Slitage, mikronagg förekommer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
727274
2020-01-26