Evert Lundquist, porträtt

Evert Lundquist, porträtt
Evert Lundquist, porträtt
Evert Lundquist, porträtt
Evert Lundquist, porträtt

Klubbat för:

13 500 SEK

12 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Porträtt, olja på duk, a tergo signerad Evert Lundquist 1944, ca 35x32 cm

727275

2020-01-29