Axel Larsson Svenska Möbelfabrikerna

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL LARSSON, sängbord, ett par, Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors, 1940-tal, lackerad alm, delvis fanerad, toppskivor i råglas, bredd 45, djup 30, höjd 56 cm

Bruksslitage

727279

2020-02-05