Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
LEA, Chronographe Suisse, 38 mm, förgylld, manuell, plexiglas, caliber Landeron 48.
Slitage,.
727283
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här