Chronographe Suisse armbandsur

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

LEA, Chronographe Suisse, 38 mm, förgylld, manuell, plexiglas, caliber Landeron 48.

Slitage,.

727283

2020-01-29