Carl Gunne oljemålning

Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GUNNE (1893-1979): Hamnbild från Skaftö, signerad Gunne, olja på duk, ca 50x66 cm

Smärre tryckskador

727284

2020-01-25