Olle Nyman, komposition

Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition
Olle Nyman, komposition

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Komposition, på perstorpsplatta/laminat, a tergo signerad och daterad 62-63, ca 66x43 cm

727286

2020-01-29