Lennart Hall oljemålning

Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART HALL (1921-2013):, signerad Hall samt daterad 1959, a tergo titel "Landskap med snöflock", olja på pannå, ca 47x66 cm

727287

2020-01-25