Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), Nature morte, litografi, blyertssignerad G Braque, numr 60/120, bildmått ca. 17x26 cm
Ej examinerad ur ram
727288
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här