Georges Braque, litografi

Georges Braque, litografi
Georges Braque, litografi
Georges Braque, litografi
Georges Braque, litografi
Georges Braque, litografi
Georges Braque, litografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), Nature morte, litografi, blyertssignerad G Braque, numr 60/120, bildmått ca. 17x26 cm

Ej examinerad ur ram

727288

2020-01-29