Jacques Villon, etsning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JACQUES VILLON (1875-1963): "Camille Renault", etsning, blyertssignerad Jacques Villon, ca 40x31
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
727291
Päivämäärä:
2020-01-29