Jacques Villon, etsning

Jacques Villon, etsning
Jacques Villon, etsning
Jacques Villon, etsning
Jacques Villon, etsning
Jacques Villon, etsning
Jacques Villon, etsning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JACQUES VILLON (1875-1963): "Camille Renault", etsning, blyertssignerad Jacques Villon, ca 40x31

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

727291

Päivämäärä:

2020-01-29