Margareta Linton oljemålning

Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning
Margareta Linton oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA LINTON (född 1931): Stilleben, olja på pannå, signerad MLinton, a tergo dedikation, ca 45x40 cm

727292

2020-01-29