Boris Ninemae oljemålning

Boris Ninemae oljemålning
Boris Ninemae oljemålning
Boris Ninemae oljemålning
Boris Ninemae oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORIS NINEMAE (1925-1991): "Kafferep", olja på duk, signerad Ninemae, 80x120 cm.

727306

2020-01-27