KOPPAR

KOPPAR
KOPPAR
KOPPAR
KOPPAR
KOPPAR
KOPPAR

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BYKKAR, koppar, omkring sekelskiftet 1900, diameter 57 cm, höjd ca 40 cm inklusive hänklar.

Slitage, bucklor, ärgad.

727325

2020-02-07