Jean-Claude Chiaberge skulptur/bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN-CLAUDE CHIABERGE (född 1939): Skulptur / bordslampa, metall på träsockel med belysning, signerad Chiaberge 79, total höjd ca 77 cm

Nagg förekommer

727338

2020-01-25