Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad stomme med tygklädsel, bestående av: soffa, längd ca 182 cm, 4 stolar samt salongsbord med marmorskiva, höjd 76, 90 x 72 cm

Bruksslitage

727345

2020-01-25