Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor, höjd ca 63, 25x25 cm
Bruksslitage, mindre sprickor förekommer
727360
2020-01-26