Byrå 1700-tal rokoko

Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko
Byrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

7 600 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ med uppsats, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, faner i bl a ek och alm med bl a rutmönster, uppsats med 3 dörrluckor samt 4 lådor, beslag i gulmetall, höjd ca 94,5, 99x57 cm, nyckel medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage, ett ben med mindre fanerbortfall, renoverad, kompletterad, 3 lås saknas, senare beslag, en lös nyckelskylt

727369

2020-01-26