Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
PALL, funkis, 1930/40-tal, DS, Stålmöbler, Malmö, Sweden, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, klädsel i blått konstläder, gallon, sitthöjd ca 51 cm
Slitage, smärre fläckar. Bruksslitage
727371
2020-01-26