Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

PALL, funkis, 1930/40-tal, DS, Stålmöbler, Malmö, Sweden, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, klädsel i blått konstläder, gallon, sitthöjd ca 51 cm

Slitage, smärre fläckar. Bruksslitage

727371

2020-01-26