Luxus taklampa Plafo

Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo
Luxus taklampa Plafo

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", taklampa/ plafond, 1900-/2000-tal, Luxus, takfäste i vitlackerat trä, plastskärm, diameter ca 70 cm

Smuts, enstaka nagg

727376

2020-01-26