Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", taklampa/ plafond, 1900-/2000-tal, Luxus, takfäste i vitlackerat trä, plastskärm, diameter ca 70 cm
Smuts, enstaka nagg
727376
2020-01-26