Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

5 200 SEK

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, rokoko, 1700-tal, otydlig stämpel, höjd ca 26 cm

Slitage

727382

2020-01-26