Light up the dark Bergbom golvlampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOM, golvlampa, modell G075, formgiven av Eje Ahlstedt, förkromad metall samt borstad aluminium, bländskydd av plast, 1900-talets andra hälft, höjd ca 128 cm
Repor, buckla, ej funktionstestad
727384
2020-01-31