Light up the dark Bordslampa Bitossi för Bergboms

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BITOSSI, bordslampa, chamotterat lergods, guldmålad, textilskärm i svart och guld, etikettmärkt Bergboms, 1900-talets andra hälft, höjd ca 61 cm

Smärre nagg på fotrand, slitage, ej funktionstestad

727393

2020-02-02