Arthur Enoch Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): "Badande" signerad Arthur Enock Andersson samt numrerad 2/60, torrnålsgravyr, bildmått ca 25x22 cm

Ej examinerad ur ram

727403

2020-01-27