Karl Momen

Karl Momen
Karl Momen
Karl Momen
Karl Momen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 96 a tego, olja på duk, ca 71x56 cm

727420

2020-01-26