Light up the dark Golvlampa Hemi Klot
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, Hemi Klot, borstad metall, 2 runda kupor i borstad aluminium, på stöllning i förkromad metall och vitlackerad fot, 1970-tal höjd ca 125 cm
Bruksspår, repor, märken, ej funktionstestade
727426
2020-01-29