Ljusstakar Tapio Wirkkala Ittala

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAPIO WIRKKALA, ljusstakar, ett par, Iittala 1970-tal, klarglas, svampformade, signerade TAPIO WIRKKALA 3412, höjd 14,5 cm

727429

2020-02-07