Kaffekanna mm i silver

Kaffekanna mm i silver
Kaffekanna mm i silver
Kaffekanna mm i silver
Kaffekanna mm i silver
Kaffekanna mm i silver
Kaffekanna mm i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKANNA, STRÖARE, 3 st, VASER 1 par, silver, svenska importstämplar, höjd 10-16 cm, vikt ca 632 g

Slitage

727431

2020-01-26