Snushund

Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund
Snushund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSHUND, masurbjörk, 1800-tal, längd ca 13 cm

Bruksslitage

727432

2020-01-27