Pokal med lock, Ewald Dahlskog

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWALD DAHLSKOG, "Tespis", pokal med lock, Kosta, omkring 1926-1929, klarglas, slipad dekor av bordyrer och teatermasker, signerad Kosta E. Dahlskog, höjd 39 cm

Fotnagg

727433

2020-02-07