Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLF SINNEMARK, vas, Rörstrand 1980-tal, stengods, geometrisk dekor i svart och vitt, signerad R, RS 3, höjd 14 cm
Krackelyr
727439
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här