Sven Wejsfelt vas och skål
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN WEJSFELT (1953-2008): vas samt skål, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad SWen samt med Gustavsbergs studiohand, UNIK, daterad -87 resp -88, höjd ca 22,5 cm, skål höjd: 6, diameter 16,5 cm
727450
2020-01-27