Josef Frank hummertallrikar

Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar
Josef Frank hummertallrikar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF FRANK, 6 st, sk hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x23 cm

Repor och bruksslitage

727454

2020-01-26