Glasservis Fritz Kallenberg Kosta
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
FRITZ KALLENBERG,10 dlr, vinglas, "Bror", 1900-tal, Kosta, höjd ca 18 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, mikronagg förekommer
727461
Päivämäärä:
2020-01-30