Glasservis Fritz Kallenberg Kosta

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

FRITZ KALLENBERG,10 dlr, vinglas, "Bror", 1900-tal, Kosta, höjd ca 18 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mikronagg förekommer

727461

Päivämäärä:

2020-01-30