Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "L´amour en bleu", signerad, 80/180, färglitografi, bildmått ca 70x103 cm

Oramad

727462

2020-01-27