Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Kustmotiv, signerad samt daterad P W Cedergren -65, olja på duk, ca 34x22 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
727470
2020-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner