Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Kustmotiv, signerad samt daterad P W Cedergren -65, olja på duk, ca 34x22 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

727470

2020-01-27