Bordsfotogenlampa
2020-01-26
727476
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, brons samt delvis färgat glas, höjd ca 52 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage