Rörstrand servis Bengali

Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali
Rörstrand servis Bengali

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, "Bengali röd", 38 servisdelar, flintgods, bestående av: 20 tallrikar, såsbåt, 4 uppläggningsfat, 12 mindre tallrikar, salt o peppar

Nagg, krackeleringar förekommer

727479

2020-01-26