Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BONAD, allmoge, omklring 1900, "Konung Salomon åter till Gästabudet", bemålad på duk, ca 117x145 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, lagningar
727481
2020-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner