Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS RUNDGREN(1890-1971): naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1965, olja på pannå, ca 29x42 cm
Något gulnad
727483
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här