Nils Rundgren oljemålning

Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS RUNDGREN(1890-1971): naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1965, olja på pannå, ca 29x42 cm

Något gulnad

727483

2020-01-27