Sabel Frankrike

Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike
Sabel Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, fransk, för officer, modell 1845, med svärtad läderbalja, klinga med stämplar, klingans längd ca 77, total längd 91 cm

Balja och portepe med skador och lagningar, klinga med mindre hack

727485

2020-01-26