Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Restaurangen, signerad L. Jirlow, numrerad 4/180, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 42x57 cm, bladstorlek ca 54x76 cm
Oramad
727486
2020-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här