Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Restaurangen, signerad L. Jirlow, numrerad 4/180, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 42x57 cm, bladstorlek ca 54x76 cm

Oramad

727486

2020-01-25