Kittel malm

Kittel malm
Kittel malm
Kittel malm
Kittel malm
Kittel malm
Kittel malm

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRYTA, malm, 17/1800-tal, med hänklar, märkt PI, höjd 19, bredd 42 cm

Lagning

727489

2020-01-26