Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENA LINDERHOLM (född 1947): Blomstervas, signerad, pt, litografi, bladmått ca 81x58 cm
Oramad, med dedikation
727492
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här