Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISA LARSON (Född 1931) "Drillsnäppa", väggrelief, stengods, stämplad Lisa L Gustavsberg, formgiven 1966, 25x23 cm
Smärre kantnagg
727500
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här