Lisa Larson väggrelief

Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

LISA LARSON (Född 1931) "Drillsnäppa", väggrelief, stengods, stämplad Lisa L Gustavsberg, formgiven 1966, 25x23 cm

Smärre kantnagg

727500

2020-01-26