Väggur brons 1800-tal

Väggur brons 1800-tal
Väggur brons 1800-tal
Väggur brons 1800-tal
Väggur brons 1800-tal
Väggur brons 1800-tal
Väggur brons 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1800-talets senare del, Frankrike, förgylld brons, emaljerad urtavla, empirestil, dekor i form av lagerkvistar, festonger, bockmaskaron mm, ca 52x25 cm

Pendel och nyckel medföljer

727510

2020-01-26