Mari Simmulson och Anna-Lisa Thomson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARI SIMMULSON och ANNA-LISA THOMSON, fat, motiv med ansikte, signerad Mari Simmulson 1951 EKEBY Ateljé nr 4064, 32,5x32 cm, fat, stengods, motiv med fiskar och snäckor, signerad EKEBY 1067 A.L.T ca 24x36 cm
Smärre slitage
727513
2020-01-26