Oscar Reuterswärd litografier
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) litografier, omöjliga figurer, "Perspective japonaise no 374" samt "Perspective japonaise no 264", signerade Oscar Reuterswärd, båda numrerade 131/175, ca 25x20 cm
Ej examinerade ur ram
727514
2020-01-28