Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) litografier, omöjliga figurer, "Perspective japonaise no 374" samt "Perspective japonaise no 264", signerade Oscar Reuterswärd, båda numrerade 131/175, ca 25x20 cm

Ej examinerade ur ram

727514

2020-01-28